O nas

          Zespół Muzyczny Swing składa się z sześciu młodych, utalentowanych, ambitnych osób, dla których muzyka jest najważniejsza pasją. Każdy grający na swoim instrumencie stara się to robić na jak najwyższym poziomie, czerpiąc z tego dużą radość i przyjemność. Zawsze zaspokajamy gusta muzyczne wszystkich gości grając znane polskie i zagraniczne hity, muzykę biesiadną oraz disco-polo a repertuar staramy się zawsze dopasować na potrzeby klienta. Tworzymy miłą i radosną atmosferę, przy czym zapewniamy zabawę pełną wrażeń. Pochodzimy z Kasiny Wielkiej i Mszany Dolnej ale transport w dowolne miejsce w kraju nie jest dla nas żadnym problemem.

             Dysponujemy zawodowym sprzętem muzycznym oraz oświetleniem, które gwarantują wysoką jakość dźwięku oraz efektów wizualnych.

Skład zespołu

Usługi

 

Oferujemy oprawę muzyczną m.in.:
- wesel
- dancing'ów 
- studniówek
- balów sylwestrowych 
- imprez okolicznościowych

         Na sali weselnej pojawiamy się na długo przed rozpoczęciem imprezy weselnej by na czas zabawy wszystko było zapięte na ostatni guzik. Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę z drużbą weselnym/wodzirejem ale jego brak nie jest przeszkodą - sami również ogrywamy Państwo Młodych marszami przed domami, kościołem i salą weselną.

            W czasie wesela nie tylko gramy znane polskie i zagraniczne hity ale także mamy przygotowany szereg zabaw dla gości, biesiadę przy stołach a tradycyjnie o północy prowadzimy "ocepiny" Państwa Młodych. Stale powiększający się repertuar utworów muzycznych i zabaw znajdziecie poniżej:

Imprezę weselną prowadzimy do ostatniego gościa weselnego!

Galeria

Zbyszek

Saksofon tenorowy

Wokal